Ypsilon Golf Club Liberec

Mistrovství klubu 2011

 
 


 
 

předchozí | 1 , 2 | další

Dne 24.9.2011 se konalo tradiční Mistrovství klubu Ypsilon Golf Resort. Narozdíl od minulého roku, kdy jsme promokli a zmrzli až kost, nám letos přálo počasí a turnaj se odehrál za sluníčka. Odpovídali tomu i výkony v jednotlivých kategoriích.

U žen nebylo od počátku pochyb, kdo se stane vítězem. S velikým náskokem vyhrála naše reprezentantka TEREZA VAVRUŠKOVÁ, které tímto blahopřejeme.

U mužů to bylo o mnoho napínavější. Patrik Rödel, vítěz  posledních dvou ročníků, se až do poslední jamky dotahoval na Dominika Pietschmanna, který naopak toužil po svém prvním titulu. Nakonec oba dohráli se skóre +2, což znamenalo rozstřel. Vybrána byla jamka č.17 a popřípadě 18, pokud by se nerozhodlo v rámci tzv. náhlé smrti. Po minimálně hodinové pauze oba hráči před zraky značného počtu diváků odpálili svoje drajvy. Po první ráně byl na tom lépe Patrik, kterému zbývala rána cca 150 m z foveje, zatímco Dominik hrál z roughu v podobné vzdálenosti, leč schován za stromy. Ani jeden z hráčů se nedostal na grýn, Patrik skončil dokonce v biozóně a obdržel trestnou ránu. Výhodu už Dominik nepustil a stal se tak poprvé ve své kariéře Mistrem klubu.

Výsledky:

Muži:

1. Dominik PIETSCHMANN

2. Patrik RÖDEL

3.Josef KARAS

 

Ženy:

1. Tereza VAVRUŠKOVÁ

2 Gabriela PODZIMKOVÁ

3. Vendulka JOHANNOVÁ

 

Vítězům gratulujeme!!!!!!!!

předchozí | 1 , 2 | další